20 Ekim 2020
  • İstanbul18°C
  • Ankara16°C

İŞ SÜREÇLERİNİ DİJİTALLEŞTİREN TURKİSH CARGO İNOVATİF TEKNOLOJİLERDEN FAYDALANIYOR

Turkish Cargo, iş kalitesini artıracak ve çalışanların katma değeri yüksek olan süreçlere odaklanmasını sağlayacak dört yeni yapay zekâ robotunu tanıttı.

İş Süreçlerini Dijitalleştiren Turkish Cargo İnovatif Teknolojilerden Faydalanıyor

24 Eylül 2020 Perşembe 13:59

Bayrak taşıyıcı kargo markası, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine yeni kolaylıklar sunan yazılım robotları ile geleceğe yolcuğunu daha güçlü bir şekilde sürdürüyor.

Teknoloji yatırımlarına devam eden başarılı taşıyıcı Robotik Otomasyon Süreçlerini (RPA) en iyi şekilde iş süreçlerine entegre ederek hayata geçirdiği yazılım robotları; ‘’Alpha, Bravo, Charlie ve Delta’’ ile çalışan verimliliğini ve çalışma hızını artırıp zamandan tasarruf sağlarken; iş süreçlerindeki hata oranını vemaliyetleri de düşürüyor.

Hava kargo süreçlerine dahil edilen robotik iş gücünün ilk fazında, Bravo; ücret süreçlerinden, Charlie; posta işlemlerinden, Delta; kargo rezervasyonundan sorumlu olacak. Alpha ise; diğer robotların yönetimini ve yapılandırmasını sağlayan şef olacak.

İnovatif teknolojilerle donatılan yeni dijital tesis SmartIST ile gelecek yükleniyor

Turkish Cargo, İstanbul Havalimanı’nda yapımı devam eden dijital donanımlı tesisi SmartIST’te yürüteceği iş süreçlerinde, modern teknolojiyi kullanarak yıllık 4 milyon ton kargoyu taşıma kapasitesine sahip olacak. SmartIST; endüstri 4.0, yapay zeka teknolojileri ve dijitalleşmiş süreçler ağırlıklı olarak tasarlanıyor.

‘’Raisethe Bar’’ mottosuyla başarı çıtasını her geçen gün yükselten Turkish Cargo; altyapısını yapay zekâ teknolojileriyle geliştirerek iş süreçlerini dijitalleştiriyor ve inovatif adımlarıyla geleceğe yolculuğunu sürdürüyor. 

Turkish Cargo, iş kalitesini artıracak ve çalışanların katma değeri yüksek olan süreçlere odaklanmasını sağlayacak dört yeni yapay zekâ robotunu tanıttı.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
SON DAKİKA