16 Temmuz 2024
  • İstanbul28°C
  • Ankara25°C

Anadolu Isuzu İSO 500 Listesinde 62 Sıra Birden Yükseldi

Anadolu Isuzu, İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) ''Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu'' 2023 araştırmasında geçen yıla göre 62 sıra yükselerek önemli bir başarı elde etti.

Anadolu Isuzu İSO 500 Listesinde 62 Sıra Birden Yükseldi

26 Haziran 2024 Çarşamba 15:41

Anadolu Isuzu, İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) ''Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu- 2023” araştırmasında bir önceki yıla göre 62 sıra birden yükseldi. 40’ıncı yılında bir büyük başarı daha elde eden Anadolu Isuzu, ISO listesinde istikrarlı büyümesini sürdürüyor.

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) ''Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" 2023 yılı araştırma sonuçlarına göre konumunu 62 sıra birden yükseltti. 2022 yılında 205’inci sırada yer alan Anadolu Isuzu, 2023 yılını 143’üncü sırada tamamlayarak istikrarlı büyümesine devam etti.

“40’ıncı yılda hedefimize adım adım yaklaşıyoruz”

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan markanın başarısıyla ilgili şunları söyledi: “Anadolu Isuzu olarak, hedefimiz her zaman markamızı büyüterek, değerlerimizi ve şirket kaynaklarımızı geliştirerek yolumuza devam etmek... İstikrarlı büyümemizi yurt içi ve yurt dışı pazarlarda sürdürüyoruz. Otomotiv endüstrisinde öncü marka kimliğimizle yeni trendler belirlerken, ekonomimize büyük katkı sunuyoruz. Sürdürülebilirlik ve verimlilik felsefemizle yenilikçi ve çevreci araçlar üreterek farklı pazarlardaki müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılıyoruz. 40’ıncı yılımızda başarılarımızın katlanarak artması ve bu başarının yeniden tescillenmesi çıktığımız yolda attığımız doğru adımların bir göstergesi. ISO 2023 araştırmasında 62 sıra birden yükselmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Anadolu Isuzu, otomotiv sektöründe marka değerini her geçen yıl yükseltiyor. Şirketimizin bu seviyelere gelmesinde katkıları bulunan tüm çalışma arkadaşlarıma, bayi ve servis teşkilatımıza, tedarikçilerimize ve diğer tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

Anadolu Isuzu İSO 500 Listesinde 62 Sıra Birden Yükseldi

Etiketler:
Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
SON DAKİKA